Spárta kültéri lóca palisander
Spárta kültéri lóca palisander |
|
| Várható Szállítási díj: | 9.900 Ft |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | Kerti pad 19P |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
Spárta kültéri lóca paliszander színben
Spárta pad háttámla nélkül.
A háttámla nélküli Spárta kültéri lóca esztétikus és kényelmes.
Egyszerű megjelenés, mégis esztétikus. Felhasználható közintézmények, iskolák, parkok, játszóterek környezetében.A lábak 60mm-es hajlított csőből porfestéssel készültek, ez hosszú távon garantálja a lóca tartósságát és a megrendelő elégedettségét.
A lábak színe matt fekete, . A talpaknál dűbelezéssel rögzíthető.
Választható faanyag szín: Palisander
, Mahagóni
, Teak
A megjelenített színek tájékoztató jellegűek, a képernyő beállításától függően is eltérhetnek a valódi árnyalattól!
A lóca szétszerelt állapotban kerül szállításra, melyet különösebb szaktudás nélkül is egyszerűen összeszerelhetnek és telepíthetnek.
Ławka Spartan bez oparcia
| Pad hossza | 182 cm |
| Pad szélessége | 55 cm |
| Pad magassága | 60 cm |
| Ülés hossza | 170 cm |
| Ülés szélessége | 46 cm |
| Ülés magassága | 42 cm |
| Súly | 25 kg |
| Származási hely | E.U. |

