GENF hulladékgyűjtő
Genf hulladékgyűjtő Teakfa színben |
|
| Várható Szállítási díj: | 9.900 Ft |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | szemetes7T |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
A Genf köztéri szemetes, köztéri szemétkosár tökéletesen illeszkedik a városi környezetbe és parkokba. A fafelület és a mattfekete fém kombinációja miatt karakteres a megjelenése. Tökéletesen illeszkedik Spárta termékcsalád padjaihoz. A Genf szemétkosár alapja egy vastag falú dekoratív cső, amelyet állandó betonozásra szántak. Ideális középületek környezetébe, parkokba, közterekre. A Spárta padok mellé telepítve segít a terület rendezetten és tisztán tartásában, megteremtve az összhangot az utcabútorok látványában.
Rendelésre kb 2 hetes átfutással - 8 darabtól díjmentes szállítással.
A fém színe matt fekete. A tartóoszlop betonozással rögzíthető.
Választható faanyag szín: Palisander
, Mahagóni
, Teak
A megjelenített színek tájékoztató jellegűek, a képernyő beállításától függően is eltérhetnek a valódi árnyalattól!
Kosz Genewa
| Tartály átmérője | 28 cm |
| Tartály magassága | 51 cm |
| Szemetes magassága | 105 cm |
| Kapacitás | 30 liter |
| Hamutartó | igen |
| Súly | 16 kg |
| Származási hely | E.U. |

