GDANSK öntöttvas pad teakfa szín
Ár:
115.570 Ft
112.000 Ft
(88.189 Ft + ÁFA)
Gdansk öntöttvas pad teakfa színben |
|
| Várható Szállítási díj: | 9.900 Ft |
| Elérhetőség: | 1 db raktáron |
| Cikkszám: | Kerti pad 8T |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
Gdansk köztéri öntöttvas pad tikfa szín
A Gdansk BIS öntöttvas kerti pad teakfa színben olyan modell, amelynek finom dekorációi a retro stílusra utalnak. Tökéletes választás mind történelmi, mind modern környezetben. Az eredeti kialakítást az ülőhely kényelme és a kiváló minőségű kivitelezés kíséri. A gdański BIS pad nem csak kültéren, parkokban, udvarokon, hanem belső terekben is alkalmas. A vas és a fa kombinációja nemcsak esztétikai funkciót lát el, hanem garantálja a tartósságot hosszú éveken át.
A lábak színe matt fekete. A talpaknál dűbelezéssel rögzíthető.
Választható faanyag szín: Palisander
, Mahagóni
, Teak
A pad szétszerelt állapotban kerül szállításra.
Ławka Gdańska bis
| Pad hossza | 170 cm |
| Pad szélessége | 60 cm |
| Pad magassága | 71 cm |
| Ülés hossza | 170 cm |
| Ülés szélessége | 40 cm |
| Ülés magassága | 40 cm |
| Súly | 44 kg |
| Származási hely | E.U. |

