Centúrió köztéri szemetes teak
| Centurió köztéri szemetes teakfa színben | |
| Vonalkód: | szemetes34 |
| Várható Szállítási díj: | 9.900 Ft |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | szemetes34T |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
Centurió köztéri szemetes teakfa színben.
A Centurion szemétkosár tökéletes kiegészítő az acélpadok környezetében. Modern és elegáns formája miatt tökéletesen illeszkedik a városi térbe,és a különböző kerti padok környezetébe. Különösen jó választás akkor, ha az anyagok és a kivitelezés kiváló minősége fontos szempont a Megrendelő számára. A Centurio szemetes és a Centúrió kültéri lóca illetve a Centúrió kültéri pad együtt nagyszerű kompozíciót hoz létre. Ezért biztosítják az építészeti következetességet a Centúrió termékek. A Kerti Pad Kft. kínálatában a Centurion termékek teljes választéke online mgrendelhető rövid szállítási idővel.
A fém matt fekete. Hordozható, vagy dűbellel rögzíthető.
Választható faanyag szín: Palisander
, Mahagóni
, Teak
A megjelenített színek tájékoztató jellegűek, a képernyő beállításától függően is eltérhetnek a valódi árnyalattól!
Kosz Centurion
| Tartály átmérője | 28 cm |
| Tartály magassága | 59 cm |
| Szemetes magassága | 63 cm |
| Kapacitás | 40 liter |
| Hamutartó | igen |
| Súly | 22 kg |
| Származási hely | E.U. |

