Spárta pad WPC
Spárta WPC pad kültéri |
|
| Várható Szállítási díj: | 12.573 Ft |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | Kerti pad 202501 |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
Spárta WPC köztéri pad szürke illetve barna szín.
A Spárta WPC ParkPad egy elegáns és tartós pad a Spárta padsorozatunkban.
A hagyományos fa helyett kiváló minőségű kompozit lapokat használtunk ebben a modellben, amelyek ötvözik a szépséget, az UV-sugárzással szembeni ellenállást, így lassítva az elszíneződést, a karcolásokat, megakadályozza a penészt és a rovarok okozta károkat. A WPC deszkákat kivételes tartósság jellemzi.
Spárta WPC kerti padunk tökéletes mindenhol, ahol a kiváló minőségű kivitelezés és a megbízhatóság prioritást élvez! Kivételes tartósságának köszönhetően kiváló befektetés. Bármilyen környezetben megtalálható, mind a parkban, mind a városközpontban.
A lábak színe matt fekete. A talpaknál dűbelezéssel rögzíthető.
Választható WPC anyag szín: Szürke
, Barna
A pad szétszerelt állapotban kerül szállításra. A pad összeszerelése egyszerű.
Ławka parkowa Spartan WPC
| Pad hossza | 188 cm |
| Pad szélessége | 64 cm |
| Pad magassága | 76 cm |
| Ülés hossza | 161 cm |
| Ülés szélessége | 34,5 cm |
| Ülés magassága | 40 cm |
| Súly | kg |
| Származási hely | E.U. |

