Spárta pad teljes háttámlával teak
Spárta pad teljes háttámlával teak |
|
| Várható Szállítási díj: | 9.900 Ft |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | Kerti pad 23T |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
Spárta köztéri pad teakfa színben
A Spárta hajlított csőváz lábakkal készült modern kerti pad teakfa színben. A Spárta parkpad modern és univerzális városi pad. A kényelmes háttámla és ülőke mindenki számára kényelmes pihenést biztosít. A pad kerete 60mm-es hajlitott, porfestett csőből készül. Az ülés és a háttámla lucfenyő lécből készül, ezért nemcsak kényelmes, hanem esztétikus megjelenést biztosít. A Spárta parki pad tökéletesen megfelel mind a városi térben, mind a belterekben történő alkalmazásra, ahol évekig szolgál anélkül, hogy vonzerőjét és funkcionalitását elveszítené. Ezért a Kerti Pad Kft. bátran ajánlja akár otthoni, akár köztéri használatra.
Kiegészítőként a környezetében telepíthető a stílusban hozzá illő Spárta lóca, Spárta pad. A kép és a termékek színe sok esetben csak illusztráció, ezért kérjük a választott színt vegye figyelembe és azt a színt rendelje meg a kerti pad webáruházban.
A lábak színe matt fekete. A talpaknál dűbelezéssel rögzíthető. Karfás kivitel.
Választható faanyag szín: Palisander
, Mahagóni
, Teak
A pad szétszerelt állapotban kerül szállításra. A pad összeszerelése egyszerű.
Ławka Spartan bis
| Pad hossza | 194 cm |
| Pad szélessége | 55 cm |
| Pad magassága | 76 cm |
| Ülés hossza | 170 cm |
| Ülés szélessége | 36 cm |
| Ülés magassága | 42 cm |
| Súly | 40 kg |
| Származási hely | E.U. |

