Prága köztéri szemetes
Prága köztéri szemetes mahagóni |
|
| Várható Szállítási díj: | 9.900 Ft |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | szemetes13M |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
A Prága köztéri szemetes, hulladékgyűjtő szemetes mahagóni színben olyan termék, amely a legnagyobb igényeknek is megfelel. Ennek oka a kosár alapja, amelyek öntöttvas lábakkal, finom dekorációkkal, amelyek a retro stílusra emlékeztetnek. A Praga szemétkosár tökéletesen alkalmas mind a történelmi, mind a modern környezetbe. Természetesen díszíti mind a városi teret, mind a közintézmények belsejét. Jól passzol a kínálatunkban megtalálható számos öntöttvas padok mellé, lehetővé téve következetes elrendezések kialakítását.
A fém matt fekete. Dűbellel rögzíthető.
Választható faanyag szín: Palisander
, Mahagóni
, Teak
A megjelenített színek tájékoztató jellegűek, a képernyő beállításától függően is eltérhetnek a valódi árnyalattól!
Kosz Praga
| Tartály átmérője | 28 cm |
| Tartály magassága | 51 cm |
| Szemetes magassága | 81 cm |
| Kapacitás | 30 liter |
| Hamutartó | igen |
| Súly | 26 kg |
| Származási hely | E.U. |

