Kerékpártároló Spárta 5
Kerékpártároló Spárta 5 |
|
| Várható Szállítási díj: | Ingyenes |
| Elérhetőség: | Előrendelhető kb. 2-3 hét |
| Cikkszám: | Kerékpártároló 7 |
| Gyártó: | Kerti Pad Kft |
Leírás és Paraméterek
Kerékpártároló Spárta 5
Spárta kerékpárállvány, kerékpártartó, köztéri kerékpár tároló 5 bicikli részére.
A Spárta kültéri kerékpártároló határozottan többcélú termék. A kialakításnak köszönhetően lehetővé teszi az állványok nagyobb szegmensekké történő összekapcsolását. A Spárta kerékpárállvány tartós és jól néz ki. Sőt, tovább lehet rögzíteni az állványokat a talajhoz és a falakhoz, így ideálisak nyilvános helyekre, játszóterekre, terekre és sok más helyre. Amennyiben a Spárta utcabútorokm például a Spárta pad többi termékével kombinálva telepítjük, modern és elegáns megjelenést biztosítunk a környezetünknek.
A Spárta kerékpár tároló játszótér, köztér, közintézmény, orvosi rendelő,iskola,óvoda,park, posta, üzlet és telephelyi környezetben is telepíthető. Funkcionális és strapabíró, ezért a Kerti Pad Kft bátran ajánlja. Parkbútor, utcabútor egy helyen!
A kerékpár tárolók szállítási költsége a méret és súly miatt egyedi, kérjen ajánlatot! A webshop nem mutat valós szállítási díjat!
A fém váz matt fekete RAL9005. Választható kosár szín: RAL9005
, a megjelenített színek tájékoztató jellegűek, a képernyő beállításától függően is eltérhetnek a valódi árnyalattól!
Telepítése falhoz vagy talajhoz ajánlott, dűbellel rögzíthető.
Stojak rowerowy Spartan – 5 stanowisk
| Kerékpár tároló hossza | 206 cm |
| Kerékpár tartó magassága | 30 cm |
| kerékpár állvány szélessége | 47 cm |
| Férőhely | 5 db |
| Súly | kg |
| Származási hely | E.U. |

